Wózki pokojowe, toaletowe, elektryczne - nowoczesnej technologii, spełniające oczekiwania i indywidualne potrzeby pacjenta. Wózki specjalistyczne dla dzieci i dorosłych takich firm jak: REHA-POL-A, MOBILEX, AKSON, MEYRA i inne cieszące się uznaniem na rynkach światowych.

Aparaty, ortezy, stabilizatory, tutory na kończyny dolne i górne - wysokiej klasy sprzęt ortopedyczny zalecany po urazach stawów, operacjach czy podczas rehabilitacji, wykonany ze specjalnych materiałów np. Rehab G II, Treiner, aparaty odwodzące, ortezy z kątem zgięcia i bez, stabilizatory stawu skokowego (typowe dla sportowców, firmy: MEDICAST, OTTO-BOCK, MDH, PAUL-HARTMANN, OPPO i inne).


Balkoniki, kule łokciowe, pachowe, laski dla niewidomych, trójnóg i czworonóg - wykonane z lekkiego aluminium, w różnych kolorach z pojedyńczą lub pdwójną regulacją wysokości. Balkoniki dostosowane do potrzeb pacjenta, pokojowe i terenowe, cztero kołowe ,trójkołowe z hamulcami zabezpieczającymi przed niebezpiecznym upadkiem oraz ławeczką do siedzenia firmy AKSON, MDH, REHA-POL-A, REHA-FUND.Gorsety i kołnierze ortopedyczne - sprzęt zalecony przy urazach kręgosłupa, po operacjach i podczas rehabilitacji, np.Gorset Juetta, Williamsa, wysoka sznurówka, kołnierz florida, schanza firmy - MDH, AKSON, PANI TERESA, REHA-FUND, OPPO .


Sprzęt stomijny - stosowany po zabiegach operacyjnych wyłaniających stomię jelita. Sprzęt dostosowany do indywidualnych potrzeb, jedno i dwuczęściowy firmy DANSAC i COLOPLAST. Posiadamy również kosmetyki do stomi takie jak pasta uszczelniająca, neutralizator zapachów, krem do skóry, chusteczki do przemywania skóry wokół stomi i inne.

Peruki - pięknie wykonane w pełnej i bogatej gammie kolorów z "balejażem", we wszystkich długościach, damskie i męskie i do tego odpowiednie kosmetyki, szczotki i turbany, wszystko cieszącej się na rynku polskim firmy Prospektor.

Pieluchomajtki, pieluchy, wkładki anatomiczne, podkłady o różnym stopniu chłonności w rozmiarach od S do XXL. Dzięki stale wprowadzanym udoskonaleniom produkty zapewniają maksymalne bezpieczeństwo, dyskrecję oraz komfort użytkownika. Teraz są idealne, szczególnie dla osób z wrażliwą skórą, gdyż warstwę zewnętrzną stanowi specjalnie oddychajacy laminat, delikatny i miękki jak materiał.

Protezy piersi, gorsety protetyczne dla osób po całkowitej amputacji piersi lub częściowej. Różne kształty protez w zależności od indywidualnych potrzeb, protezy lekkie, samoprzylepne - AMOENA i TRULIFE. 
+48 91 45-40-722
ul. Arkońska 7/1a
Szczecin
 
Polityka cookies